PARADOR TATERRA HDF ECO overgangspofiel D153 Eiken Virida almond brown 39x7,5mmx100cm

Overgangsprofielen worden gebruikt bij een overgang tussen twee vloeren met gelijke hoogte. Dankzij de identieke afstemming van decor en structuur past het naadloos in het totale beeld van de ruimte en ondersteunt het een harmonieus, professioneel eindresultaat. Aanvullend benadrukt de PEFC-certificering de duurzame en verantwoorde herkomst van het gebruikte materiaal.

• Boren/schroeven of lijmen dus makkelijk monteren;
• Professionele kwaliteit;
• Speciaal ontwikkeld voor Taterra ECO vloeren;
• Voor vloerbedekkingen van 8-9 mm dikte;

Deze verkoopdocumentatie is vrijblijvend, informatief en wijzigingen zijn voorbehouden. Hieraan kunnen geen rechten en aansprakelijkheden worden ontleend.



Beschikbaarheid:: Op voorraad
EAN: 4014809289302
Leveringsdatum: 3-6 werkdagen, leverdag wordt afgestemd. Groot PARADOR vloerenproject🔨? BEL ☎ 076-503 18 66 of stuur een E-MAIL 💻 [email protected] naar onze afdeling verkoop en profiteer van de scherpste internetprijs🔥!
€24,95 incl. BTW